23 Şubat 2012 Perşembe

Miss Kokulu Durance ile 1 kişiye Oda Parfümü Hediyemiz (SONA ERDİ)

Merhabalar, ilk blog kampanyamla karşınızdayım ve haklı olarak çok heyecanlıyım.Dediğim gibi Miss kokulu bir kampanya  :) 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'ne denk geldiğinden benim için daha bir önemi var.Durance, organik tarımın ve dünya parfüm endüstrisinin merkezi güney Fransa’nın Provence bölgesinden doğallık oranı %100’e yaklaşan kişisel bakım, sağlıklı yaşam ve ev kozmetiği ürünleri sunuyor.Ürün gamı o kadar geniş ki , Cilt bakımı, Kişisel bakım, Parfüm, Ambiyans Parfümleri ,Spa-Wellness, Ev Bakımı, Aksesuar ve Yedekler ,Hediye sepetlerine kadar bütün ürünleri bulabilirsiniz.

LEO Marketing & Kozmetik tarafından distribütörlüğü yapılan Durance (en Provence), birbirinden özel doğal ürünleri ile sektöre hareket ve samimiyet getirdi. Fransa'nın lavanta tarlalarıyla ünlü cenneti Provence'a hayat veren Durance nehri şimdi cildinize ve ruhunuza hayat veriyor.

Ekolojiye saygılı, kimyasallardan uzak üretim prensibiyle Fransız parfüm endüstrisinin kalbinin attığı Provence bölgesindeki tüm doğal ürünleri, en saf ve katkısız haliyle raflarına taşıyan Durance kaliteye, sadeliğe, zerafete ve doğaya önem veren zevk sahibi ve duyarlı bir kitleye hitap ediyor.

Akdeniz ikliminin her derde deva olarak bilinen bitkileri, organik çiçek tarlalarından gelip nemlendirici yüz iksirlerinden ayak bakım ürünlerine, duş jelinden masaj yağına kadar vücudu, cildi ve ruhu rahatlatıcı etkisi olan tüm ürünlerde karşımıza çıkıyor.
Doğanın armağanı olan en taze çiçeklerden, zeytinyağından, meyvelerden ve lavantadan üretilen seriler Spa & aromatoloji, Esansiyel Özlü Bakım, Ihlamur Goncalarından, Zeytin Ağacından, Çiçek özlü gibi cilt ve saç bakım ürünlerini kapsıyor. Durance’ın en güçlü olduğu alan olan Aromatoloji, doğal yoldan sağlıklı olmak için bir çok alternatif bitki yağını içeriyor.
Durance ürün grupları, kişisel bakım ürünlerinin yanısıra evinizde ve ofisinizde soluduğunuz havanın doğal yollardan sağlıklı hale gelmesi için düşünülmüş ve özel olarak üretilmiş, rahatlatıcı, enerji verici, dinlendirici, hücre yenileyici etkileri olan çok özel bir ürün yelpazesinden oluşuyor.


Durance ürünleri paraben, phenoxyethanol, propylene glycol ve sodium laureth sulfate içermez. 
 
PROPYLENE GLYCOL NEDİR?
Makyaj malzemeleri, şampuan, deodorant, saç köpüğü, temizleme kremi, sabun, cilt kremleri, banyo köpüğü, bebek pudrası, saç kremi, after shave, bebek mendilleri, oda parfümleri vb ürünlerde bulunabilir. Yutulması veya deri tarafından emilmesi durumunda zararlı olabilir. Gözde ve ciltte tahrişe neden olabilir. Kronik olarak maruz kalmak, mide ve bağırsak rahatsızlıklarına, nezleye, baş ağrısı ve kusmaya, merkezi sinir sistemi hastalıklarına yol açabilir. Kullanımı
yenidoğanlar, çocuklar ve yaşlılar için risklidir. Daha öncesinde cilt, göz ve alerji sorunları yaşayanlarda aşırı hassasiyet görülebilir.


Durance’ın değerleri
  • Geleneğe bağlılık ve otantiklik
  • Sadelik ve doğallık
  • Şıklık ve zarafet
  • Saygı
  • Yaşamdan zevk almanın keyfi
  • Durance size söz veriyor
Bütün ürünlerimizde en az % 95 doğal içerik kullanacağız. Bu oranı arttırmak için sürekli çalışacağız.
Üretimi yaparken sürdürülebilir ve yenilenebilir kaynak kullanımını gözeteceğiz.
Hiçbir ürünümüzde paraben, phenoxyethanol, sodyum laureth sulfate ve propylene glycol kullanmayacağız.
Ürünlerimizin hiçbiri hayvanlar üstünde test edilmeyecek.
Üretimin her aşamasında ve paketlemede doğaya saygılı olacağız.
Durance Türkiye Temsilciliği:
LEO Pazarlama Kozmetik Hediyelik Eşya İç Dış Ticaret Ltd.Şti.
Nenehatun C. No:72/5 GOP ANKARA
T: +90 312 4465995 F: +90 312 4480385
info@durance.com.tr

Durance FRANSA:
7 ZA NORD B.P. 10 – 26230 Grignan – France
Tel.+33 (0)4.75.46.52.53 – Fax +33 (0)4.75.46.58.13
www.Durance.fr
Durance ürünlerini nerelerde bulabilirsiniz?

ANKARA:

NENEHATUN 42 GOP'daki butiğimizde tüm ürünlerimizi, ürünlerin yedeklerini bulabilirsiniz. Ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi alabilir Kozmetik Danışmanımız ile görüşebilirsiniz.T: +90 312 4471029
Kurumsal satışlar: info@durance.com.tr

Show Max Atlıkarınca Programından ,Güzellik ve Bakım Fuarında Durance Türkiye Temsilcisi, Özlem Oktar Varoğlu firmamızı ve ürünlerimizi tanıtıyor.


Fransa'nın ünlü doğal markası Durance Türkiye müdürü İpek Esin LilaEkran'da Ayşenur Yazıcı'nın konuğu oldu. Durance ürünlerini kendisine sorduk ama esas merak ettiğimiz soruyu sona sakladık! Huzurlu uyku veren Durance yastık kokuları :)


Durance'in Sponsorlugunda KEREM GORSEV TRIO ve ALLAN HARRIS 23 Subatta Ankara JW Marriott otel'de. Davetiye kampanyamızda son günler: Durance'dan 100TL ve üzerinde alışveriş yapın en az 35 TL değerinde davetiyenizi alın. Konser muhteşem olacak.


Gelelim hediyemize
Firmamız sizler için  Oda Parfümü hediye ediyor .Oda parfümlerimiz %90 doğal içeriklidir ve sağlığa zararlı hiçbir kimyasal içermez. Mekanın havasını değiştirmesi için 1-2 kez sıkılması yeterlidir. Bir şişe yaklaşık 3-4 ay kullanılabilir. Her zevke ve mekana özel toplam 42 farklı oda parfümümüz bulunuyor.Kampanya sonunda bir kişi bu güzel hediyeyi kazanacak.Kargo değerli firmamıza ait
Katılım Şartlarımız;
Öncelikle izleyicim olmanız 
Firmamızın sayfasına üye olmanız  www.durance.com.tr
Firmamızın Facebook sayfasını beğenmeniz 
Firmamızın Twitter sayfasını beğenmeniz.
Son olarak kampanyayı facebook,twitter ve bloglarınızda duyurmanız.
Kampanyamız 15 gün sürecek olup 8 Mart 2012 de sona erecektir.Hepinize bol şans diliyorum.