1 Ocak 2013 Salı

GümüşDiyarı.Comdan 1 kişiye bileklik hediyemiz var..

Arkadaşlar merhaba www.gumusdiyari.com ile 2 kampanyamızı düzenliyoruz.Ürünleri gerçekten kaliteli , firma güvenilir.Şuanda www.gumusdiyari.com dan yapacağınız alışverişlerde kargo ücretsiz.
1984 Yılından bu yana Kuyumculuk sektöründe faaliyet gösteren firmamız, Altın ve Gümüş takı üretimi alanında ihtisaslaşmış kadrosuyla üretimine doludizgin devam etmektedir. Üretimde her zaman kalite ve disiplin anlayışı ile çıktığı yolda birçok dünya ülkelerine ihracat yaparak tecrübeli firmalar arasında yerini almıştır.Hedefimiz her kese ve her kese ’ye uygun Takı ürünlerini sizlere ulaştırmaktır.Tüm modellerimiz kendi tasarım ve imalatımız olup her türlü ayar ve renkte üretilmektedir.


Felsefemiz zamanında ve kaliteli üretimdir.

Sitemiz ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, tüm ziyaretçilerimize keyifli alışverişler dileriz.

Gümüş Renkli Bileklik-Gümüş Zümrüt ve Zirkon Taşlı Fantezi Bileklik
Swarovski Crystal® Taşlı Kolye+Küpe Set-Swarovski Crystal® Taşlı Kolye+Küpe Setelmas gümüş küpe-Elmas Taşlı 925 Ayar Gümüş Küpe Enchantment
925 Ayar Otantik  Kolye-925 Ayar Otantik  Kolye
Gumusdiyari.com'da 12 taksit imkanıÜcretsiz Kargo


Vee gelelim hediyemize


Turkuaz Taşlı Özel İp Örme Bileklik Yarı değerli taşlardan (turkuaz, sitrin vs) yapılmış ip örme bileklik hediye ediyoruz.KAMPANYA KATILIM ŞARTLARI;

** Bloğumu izlemeniz
** facebook sayfamızı beğenip paylaşmanız
**http://www.gumusdiyari.com üye olmanız

SON KATILIM TARİHİ 30 ARALIK 2012 DİR.